Kontakt

Sono Sverige AB Hörngatan 5, 573 42 Tranås Box 196, 573 22 Tranås Tel vxl: 0140 77 14 00

Showroom, Stockholm Hesselmans Torg 5, 131 54 Nacka

Showroom, Malmö Firmavägen 6, 213 76 Malmö

Beställningsinformation:

Möbler till skolstart

Våra fabriker gå för högvarv och vår högsäsong närmar sig med full fart.
I år behöver vi ha in era order senast 27 maj för leverans till skolstart i augusti.

Om det kör ihop sig så har vi även i år ett snabblager på många av våra standardprodukter
som vi ska kunna leverera inom två veckor. Se snabbsortimentet här

 

För snabbast service kontakta oss på följande sätt:

Beställning – order@sonosverige.se
Reklamation – reklamation@sonosverige.se
Allmänna frågor, ändringar, offert och leveransfrågor – info@sonosverige.se

Josefine Alm

Innesälj order / offert
0140 77 14 07
josefine@sonosverige.se

Carina Bang Laurén

Distriktschef Syd
0140 77 14 02
carina@sonosverige.se

Louise Borg

Innesälj/marknad
0140 77 14 10
louise@sonosverige.se

Susanna Drugge

Innesälj order / offert
0140 77 14 08
susanna@sonosverige.se

Sofia Gerschwind Santos

Anbud / offert
0140 77 14 31
sofia@sonosverige.se

Magnus Gårdhed

VD
0140 77 14 41
magnus@sonosverige.se

Daniel Jern

Innesälj order / offert
0140 77 14 03
daniel.j@sonosverige.se

Sabina Jismark

marknads- & sortimentsansvarig
0140 77 14 09
sabina@sonosverige.se

Bertil Lind

projektansvarig Bygg & Förvaring
0325 504 02
bertil@sonosverige.se

Mette Ljungberg

Innesälj order / offert
0140 77 14 04
mette@sonosverige.se

Mia Magnusson

Distriktschef Mellan / Norr
0140 77 14 01
mia@sonosverige.se

Matilda Svenler

Distriktschef Väst/Syd
0140 77 14 18
matilda@sonosverige.se

Daniel Swärd

Anbudsansvarig / Projektförsäljning
0140 77 14 42
daniel@sonosverige.se

Jenny Wallström Lindahl

Distriktschef Stockholm/Mälardalen
0140 77 14 30
jenny@sonosverige.se